Ονοματολογία, σχεδιασμός λογοτύπου και εφαρμογή σε υλικά επικοινωνίας και προώθησης της ενέργειας «Μαγειρεύω με την καρδιά μου», που οργανώθηκε για το κλινικά ελεγμένο φυσικό συμπλήρωμα διατροφής κατά της χοληστερίνης Normolip 5 της ESI, μετά από αίτημα της KARABINIS MEDICAL, αποκλειστικού αντιπροσώπου της ESI στην Ελλάδα, με στόχο να συμβάλλει στη στροφή του κοινού προς έναν πιο υγιεινό τρόπο διατροφής.
![](https://abgroup.gr/content/uploads/2017/10/mageireyo_logo.jpg)
![](https://abgroup.gr/content/uploads/2017/10/NORMOLIP-EVENT-LOGO.jpg)
![](https://abgroup.gr/content/uploads/2017/10/NORMOLIP_APRON-1.jpg)
![](https://abgroup.gr/content/uploads/2017/10/NORMOLIP_backdrop-booth-1.jpg)
![](https://abgroup.gr/content/uploads/2017/10/NORMOLIP_Poster.jpg)
![](https://abgroup.gr/content/uploads/2017/10/NORMOLIP_Stress-Ball-1.jpg)
![](https://abgroup.gr/content/uploads/2017/10/NORMOLIP-LEAFLET-1.jpg)
![](https://abgroup.gr/content/uploads/2017/10/NORMOLIP-post-it-1.jpg)
![](https://abgroup.gr/content/uploads/2017/10/NORMOLIP-red-canvas-bag.jpg)